Dziewczyny wchodzą do gry! 3×3 City Tour już w Wiśle

Dziewczyny wchodzą do gry! 3×3 City Tour już w Wiśle

23 maja Wisła zamieni się w stolicę młodzieżowej koszykówki 3×3 🔥

W ramach 3×3 City Tour 2026 rozegrany zostanie turniej dziewcząt. Przez cały dzień – od 10:00 do 18:00 – nie zabraknie szybkiej gry, emocji i świetnej atmosfery.

Na uczestniczki i kibiców czeka nie tylko koszykówka, ale też muzyka, strefa entertainment i masa pozytywnej energii. To będzie idealne rozpoczęcie tegorocznego cyklu 3×3 City Tour.

Kategorie:

🏀 U17K – rocznik 2009 i młodsze
🏀 U14K – rocznik 2012 i młodsze
🏀 U12K – rocznik 2014 i młodsze

📌 Zapisy:
https://play.fiba3x3.com/events/e62f7bce-986b-40b4-8c20-65fad505b5df

Widzimy się w Wiśle! 🔥